Nová kolekce mikin!

Často kladené dotazy - FAQ

Kolik stojí poštovné a balné?


Výše poštovného za doručení objednávky v hodnotě do 1900 Kč je účtována ve výši 100 Kč při dopravě kurýrem bez dobírky, 130 Kč při přepravě kurýrem (s dobírkou), 65 Kč při dopravě přes službu Zásilkovna (bez dobírky) a 90 Kč při dopravě přes službu Zásilkovna (s dobírkou). Při nákupu nad 1900 Kč je poštovné a balné zdarma.


Jak mohu zaplatit?


Přijímáme platby na dobírku, platební kartou prostřednictvím služby WebPay a úhrady předem na účet.


Zašlete mi zboží i mimo České republiky?


Zboží Vám zašleme i na Slovensko. V dolním pravém rohu si při vlajce zvolíte slovenskou verzi stránky a pohodlně objednáváte.


Kdy obdržím zboží?


Váš balíček je zpracován nejpozději do 48 hodin, běžná doba dodání je 1-2 dnů. Jakmile je zboží vyexpedováno z našeho skladu, vše je již v rukou kurýrů.


Mohu si zásilku vyzvednout osobně?


Osobní převzetí je možné pouze na Slovensku, v sídle firmy ve Svidníku. Zásilku je třeba uhradit předem a my Vás budeme kontaktovat, jakmile bude balíček připraven.


Zboží mi nesedí. Co teď?


Zboží můžete vyměnit či vrátit. Produkt (s původním obalem a visačkami) a vyplněným formulářem na vrácení zboží nám zašlete na naši adresu. Jakmile balík obdržíme, budeme Vás informovat emailem.


Jak probíhá výměna / vrácení?


Výměna je možná pouze v případě, že máme zboží ve Vámi požadované velikosti a barvě skladem. Vybrané zboží Vám obratem odešleme.
V případě vrácení Vám budou finanční prostředky vráceny na Váš účet. Pokud jste hradili objednávku online platební kartou, peníze Vám budou vráceny stejným způsobem. Celý proces zpracování a vybavení trvá maximálně 14 dní.


Co když chci zboží reklamovat?


Přesné podmínky reklamace najdete v Obchodních podmínkách v části Reklamační podmínky - hhttps://www.butikovo.cz/obchodni-podminky


Jak si vyberu tu správnou velikost?


Většina našich výrobků odpovídá běžnému evropskému číslování. Nejjistější je ale prohlédnout si velikostní tabulku, uvedenou v centimetrech, a porovnat si rozměry s oblečením, které běžně nosíte. Tak si budete jistá, že Vám produkt určitě sedne.

 

Jaká je to univerzální (UNI) velikost?


Modely odpovídající UNI velikosti jsou vyrobeny z pružných a elastických materiálů, sedí proto na více konfekčních velikostí. Rozměry v tabulce jsou měřeny při "klidovém" stavu oblečení.


Máte více dotazú?

Kontaktuje nám přes kontaktní formulář na stránce, email nebo přímo na telefonním čísle